ТОП

Велика прозора жіноча парасолька-тростина в стилі birdcage з 16 спицями та напівавтоматичним відкриттям
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 688
+380 (67) 479-12-12
- +380 (63) 652-72-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика прозора жіноча парасолька-тростина в стилі birdcage з 16 спицями та напівавтоматичним відкриттям

Опис:
Прозора парасолька Toprain — знахідка для поціновувачів стилю і практичності. Його прозорий купол поєднує елегантність і функціональність.
1. Захист і видимість: З прозорим куполом Toprain ви отримуєте надійний захист від дощу, зберігаючи водночас видимість.
2. Унікальність: Прозорий дизайн робить Toprain унікальним аксесуаром, що виділяє вас із натовпу.
3. Поєднання стилю та функціональності: Ця парасолька має напівавтоматичну систему відкриття, міцні спиці зі скловолокна, сталевий корпус, зручну пластикову ручку та систему антивітра.
4. Завжди під рукою: З чохлом у комплекті, Toprain легко зберігати та носити із собою в будь-який час.
Прозора парасолька Toprain — виразне поєднання стилю і практичності.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 1 |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал корпусу парасольки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Ні |
| Наявність чохла | Ні |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина спиці | 61 см |
| Довжина у складеному вигляді | 84 см |
| Вага парасольки | 490 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Система "антивітер" | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴










